İADE ve DEĞİŞİM

İade ya da değişim taleplerinde kutu, kutu içeriği ve fatura ibraz edilmelidir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verilmeden [email protected] destek bölümünden veya telefonla ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ücret iadesi en geç 15 gün içerisinde yapılır.

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?

Ürününüzü 7 gün içerisinde paketine zarar vermeden ve nedeni belirtilerek faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. Paketine zarar verilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade işlemlerinizi başlatmak için;

-Faturanızın 2.sayfasında bulunan iade/değişim formunu eksiksiz doldurunuz, imzalayınız.

-Ürünü kargoya verdiğinizde hasar görmeyecek şekilde size geldiği gibi paketleyiniz. Ürün kutu, garanti belgesi, kılıf, silme bezi ve ürününüzün eksik olmadığını kontrol ediniz.

-İadelerde ve değişimlerde kargo ücretleri satın alana ait olup, karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.

-Kargo teslim fişini  [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Kargolamanız için iletişim bilgilerimiz ve adresimiz faturanın üstünde yazmaktadır.

Ürün iadelerini kargoyu aldığınız aynı firma ile yapmanız kargonun tekrar bize ulaşmasını hızlandıracaktır.

Ücret iadesi kaç günde yapılır?

Siparişinizi iade etmeniz durumunda ücret iadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra maksimum 15 gün içerisinde yapılır. Kredi kartı ekstrenizde iade tutarının görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3-7 günü bulabilir.

Kargo hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Kargo görevlisi yanınızda ise tutanak tutturmanız ve ürünü geri göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında sitemizin bize ulaşın sayfasından şikayet kaydı oluşturmanız, işlemlerinizi hızlandırarak takibini kolaylaştıracaktır. Kargo görevlisi yanınızda değilse, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde sitemizde bize ulaşın kısmında bulunan form bağlantısından şikayet kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

Değişim

Ürünün kusurlu çıkması durumunda 2 gün içerisinde, [email protected] adresine mail yolu ile bize iletiniz yada iletişim bölümünden kayıt oluşturunuz. Sonrasında aynı kargo firması karşı ödemeli bize gönderebilirsiniz. Kusurlu ürünün değişimi yapılarak en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır.